درست است که گاه به شوخی عرض می‌کنم، اما بهش اعتقاد هم دارم که اگر طی ۸ سال گذشته، از سال ۸۴ تا ۹۲، کشور عزیزمان را در حالت هدایت خودکار قرار می‌دادیم، اوضاع مملکت، اوضاع ما و شاید وضع من، از این که الان هست به مراتب بهتر بود، خیلی بهتر! حال که این ۸ سال سپری شد و نوری دمید از پس ابرهای سیاه، بهترین برنامه کوتاه مدت و حتی میان مدت دولت تدبیر و امید و نه البته کم هزینه‌ترین آنها، می‌توانست این باشد که تا اطلاع ثانوی روی اقدامات برادر محمود احمدی‌نژاد و دوستان Ctrl+Z بزند.

خوشبختانه دولت تدبیر، تدبیر به خرج داده است و در حال همین کار هست. بازگشایی خانه سینما، عزل رئیس دانشگاه آزاد، برگشت ساعت کاری کارکنان دولت شروع خوبی می‌تواند باشد برای این مهم. می‌دانم و می‌دانید که بازگرداندن ۸ سال کار راحتی نیست و حتما طی ۸ روز صورت نخواهد گرفت. اما اگر شروع هم نشود، اوضاع به سامان نخواهد شد.

البته که اینجانب به شیخ حسن روحانی پیشنهاداتی دارم، به طبع در حد شعور مختصر خویش، برای Ctrl+Z های آتی که بدون توجه به اولویت و با اعتماد به نفس ذکر می‌کنم.

  1. پخش “ربنا” با صدادی استاد شجریان در ماه رمضان آتی
  2. احیاء سریع سازمان مدیریت و برنامه
  3. آزاد سازی تمام فیلم‌های توقیف شده
  4. آزادی تمام زندانیان سیاسی “حوادث اخیر”
  5. کم رنگ کردن گشت ارشاد، اگر حذفش کامل صورت گیرد که بنده سپاسگذارم
  6. هر گونه اقدامی که در این ۸ سال برای کنترل نرخ دلار صورت گرفته است، دور ریخته شود
  7. بازگرداندن هنرمندان و ادیبان از این گریخته‌ای چون بهرام بیضایی

خلاصه اینجانب بعد یک روز کاری سخت چیزی بیش از این به ذهنم نمی‌رسد. اینجانب و حتما شیخ مذکور منتظر پیشنهادات شما می‌باشد.

1 پاسخ به تا توانی Ctrl+Z بزن، بزن بزن که داری خوب می‌زنی
  1. پیشنهاد من: لطفا اسم همه خیابونها، پلها و… که اخیرا نهم دیماه نام گذاری شده به بیست و چهارم خرداد ماه تغییر یابد.


[بالا]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *