امشب می خواستم که یکسری از عکسهای که تازه گرفته بودم رو تو بلاگ بزارم که سخنان احمدی نژاد مانع شد. ایشان در برنامه تلوزیونی اخیر خود فرمایشاتی داشتند که حیفم آمد هر چند کوتاه به آن نپردازم. در مورد منطق و ادبیات ایشان من در جایگاهی نیستم که نظری بدهم. مردم خودشان قدرت تحلیل دارند و متوجه هستند اما ذکر چند نکته ضروری می باشد.

    1. ایشان در قسمتی از سخنان خود این گونه فرمودند:

این پولی که به حساب مردم ریختیم پول ویژه است؛ مملکت ما مملکت امام زمان (عج) است همه چیز متعلق به امام زمان و بیت المال است. ‌این پول امام زمان و بابرکت است این پول زمینه رشد جامعه است و پول حلال و پاک است بنابراین مراقب باشیم که این پول خراب نشود که دیگر اثر ندارد.

من متوجه نشدم ایشان چرا باید خود را در جایگاهی ببیند که مردم را  از حرام کردن پول یارانه ها برحذر کند. اصلا به چه حقی ایشان متصور می شود که پولهای ما حرام است و باعث حرام شدن پول امام زمان می شود. اگر این پول امام زمان است بهتر است ایشان دخالت نکنند. خودمان با اماممان کنار می آییم.

  1. ایشان در جای دیگری از سخنهایشان فرمودند که با ۲۰۰۰۰۰۰ تومان در ماه می شود در تهران با رفاه مناسبی زندگی کرد. آخر یکی به این برادر عزیز بگوید که مگر چند درصد از کارگران و کارمندان این شهر بیش از ۱۰۰۰۰۰۰ تومان حقوق دریافت می کنند؟ چقدر بیش از ۵۰۰۰۰۰ تومان؟  مگر فراموش کرده اند که حده اقل حقوق امسال کمی بیش از ۳۰۰۰۰۰ تومان در ماه است. برادر! شاید منظورت ۲۰۰۰۰۰ تومان بوده ؟
  2. امروز سر هر میدان مهم تهران کلی نیروی انتظامی مستقر بود. هر چند جای برادران لباس شخصی خالی بود اما آدم یاد حوادت پس از انتخابات می افتاد. دوست عزیز! جناب آقای احمدی نژاد شما که این همه از ما تشکر کردید، چرا مسئله را نظامی کردید؟ شما که گفتید ما فهیم هستیم! پش چرا گزمه فرستادی ؟ شاید ترسیدی ما نفهم شویم؟ به خدا این روال که بزور مردم را وادار به سکوت کنی و سپس به خاطر سکوتشان از آنها تشکر کنید صورت خوشی ندارد؟ نزدیک است به دروغ! می دانی که چیست؟

خیلی دلم پر بود! خالی شدم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *